Witryna Jachtowe.com.pl

Przyjaciel potrzebował porady dotyczącej naprawy jachtu i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w wyszukaniu odpowiedniej witryny internetowej, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na dręczące go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru stron zainteresował nas serwis internetowy jachtowe.com.pl.

Wszystko o naprawie jachtów Sea-Line

Witryna internetowa jachtowe.com.pl to rzeczywiście kompendium wiedzy o renowacji i konserwacji łodzi. Znaleźlismy tam bardzo dużo informacji dotyczących renowacji i konserwacji łodzi. Zdecydowałem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac ten serwis.

Serwis jest nadzwyczaj czytelna i przejrzysta, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Kardynalne działy strony to:

  • ABC Wiedzy
  • Kalkulator farb
  • Filmy instruktażowe
  • Galeria
  • Regulamin
  • Kontakt

Sekcja ABC wiedzy to zbiór olśniewających porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Materiałów jest naprawdę sporo, serwis zawiera ponad 320 podstron w wykazie Googla.

Analiza pod kątem pozycjonoawnia tej strony oceniła ją na 48/100 a więc wynik mógłby być lepszy. Kardynalne błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest dobrym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 5 błędów według W3C.

Fascynującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo dogodny sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swoja motorówkę. Jachtowe.com.pl to witryna pod patronatem Sea-Line gdzie opisane jest zastosowanie poszczególnych produktów tego przedsiębiorstwa. Producent tego typu specyfików musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym aspekcie i przez cały czas rozwijać swoją kompetencję. Dlatego takie rozwiązanie jest idealne dla wszystkich posiadaczy łódek, którzy są zaintrygowani samodzielną ich renowacją.

Na dodatek zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych punktów. Jest to świetne podejście, jeśli nie odkryjemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy strony buduja bazę danych potencjalnyk odbiorców.

Życzliwie zapraszam do zaznajomienia się ze strona internetową jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy jachtów i ludzi zainteresowanychtym tematem.

20 sierpnia, 2014
Powrót

Komentarze zostały wyłączone.

Dodaj komentarz do tego artykułu

Zobacz także

Strona firmy reklamowej Saska

W ostatnim czasie wyszukałem ciekawą serwis studia reklamowego z Olsztyna, której fotka na stronie głównej poprostu mnie rozwaliło. Przedstawiona jest tam buzia uśmiechnietego dziecka z dwoma ząbkami oraz napis „Gadżety daja tyle szczęścia”. Suma spowodowała uśmieszek na mojej twarzy. Perfekcyjny pomysł i fajne rozwiązanie, które eksponuje główny profil tej biura reklamowego. Saska – agencja reklamowa Olsztyn – strona internetowa Witryna wykonana jest w kolorach białych, purpurowych i odcieniach szarości. Całość jest bardzo czytelna i przejrzysta. Prędko można odnaleść daną ofertę, która nas interesuje. Rozwijane menu jest czytelne i nie zmienia swojego miejsca gdy przewijamy stronę www na dół. Umożliwia to …

11 sierpnia, 2014
więcej

Serwis internetowy Kinoman

Solidny film, to coś co analizuje się i w momentach dopadającej nas często niedzielnej stagnacji jak i po prostu przyjemnego spędzenia wieczoru razem z przyjaciółmi. Sama jestem miłośniczką rozlicznego rodzaju filmów, zaczynając od czułostkowych komedii romantycznych, kończąc na morderczych i potwornych do szpiku kości dreszczowcach, jednak mój problem jest tego rodzaju, iż nie cały czas mam chrapkę wychodzić wyjątkowo do kina i łożyć za bilet, kiedy mogłabym obejrzeć coś w domu bez zbytecznego tracenia pieniędzy i marnowania wciąż czasu na dojazd do kina, a wobec tego KINOMAN – serwis internetowy, która jest bazą obszernej liczby filmów była moim doznaniem. KINOMAN.TV …

14 września, 2014
więcej

Strona internetowa Centrum Ubezpieczeń

Na sto procent staliście nie raz przed wyborem jakie ubezpieczenie wytypować aby ubezpieczyć własne m, posiadłość, automobil czy wybrać słuszną polisę na istnienie ludzkie. Serwis WWW – Centrum Ubezpieczeń Na rynku mamy krocie przeróżnych stowarzyszeń ubezpieczeniowych przedstawiających swoje ciekawe oferty. Jednak skąd wiadomo, która jest najlepsza dla nas, którą wybrać?. To pytanie frapuje każdego z nas, w krańcu przekazujemy w czyjeś dłonie własny traf. Jest na to rozwiązanie. Wystarczy wezwać do siebie przedstawiciela Centrum Ubezpieczeń, który w oczywisty sposób przedłoży najlepszą i najkorzystniejszą dla nas formę ubezpieczenia. Kontakt do przedstawiciela odnajdziemy na portalu internetowej www.polisa.olsztyn.pl. Wystarczy zatelefonować lub nadać maila …

19 listopada, 2014
więcej