Sea line

Strona internetowa Sea Line to wielce rozbudowana serwis www zawierająca aż 11 wersji językowych. Wskazuje to o randze działalności tej firmy, której wytwory znane są praktycznie w całej UE.

Jeśli chodzi o efekt wzrokowy oraz założenia techniczne zastosowane na witrynie www to widać, że serwis internetowy powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to z przykrością muszę stwierdzić niezbyt zachęcająco i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach zawartość wyświetlana jest na zbitym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to dobitnie za mało.

Sea Line – farby jachtowe, szpachlówki epoksydowe

Witryna oparta jest na silniku Joomla o czym można się swobodnie przekonać zaglądając do kodu HTML. Poniekąd znam ten system i nie uważam go za optymalne wyjście z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Zwykle odradzam stosowanie Joomli.

Garść analizy kodu, strona zawiera 21 błędów zgodnie z W3C co dość ciepło mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego rezultatu po tak archaicznych rozwiązaniach. Jednym słowem można pochwalić autora kodowania tej strony.

Analiza SEO tej serwisu internetowego wyszła również w granicach normy. Serwis internetowy miała 45 punktów na 100 możliwych. Dominujące błędy to:

  • Długość meta tytułu
  • Nieobecność meta opisu
  • Absencja Og Meta
  • Nie znaleźliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
  • Nie natrafiliśmy zadeklarowanego języka
  • Witryna internetowa nie spełnia wymogów Dublin Core
  • Błędy format doctype

A więc zauważamy, że sporo można by usprawnić jeśli chodzi o pozycjonowanie tej serwisu internetowego.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to strona www, która zawiera różnoraką ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to choroba zawodowe ale zwracam uwagę na pudełko tego co kupuję.

Strona www posiada Page Rank 2 i ponad 3200 podstron w indeksie Google. Witryna ponad 17 000 backlinków, które porowadzą z ponad 69 adresów IP. Nie jest to perfekcyjne rozwiązanie konstrukcji linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej serwisu.

Zapraszamy do zaznajomienia się z tą witryną a w szczególności polecamy ją wszystkim właścicielom łodzi.

19 września, 2014
Powrót

Komentarze zostały wyłączone.

Dodaj komentarz do tego artykułu

Zobacz także

Strona internetowa kosmetyków Ziaja

Dla mnie jak i mniemam dla każdej niewiasty rzeczą kluczową jest pielęgnacja cery. Na pewno niezwykle znaczącym jest dbanie o całokształt naszego ciałka. Jednak lico jest naszym konterfektem i każda z nas niezbicie wie jak wielkie format ma dobranie odpowiedniego kosmetyku pielęgnacyjnego. Po wielu nieudanych wyrobach wypatrzyłam nareszcie ten odpowiedni, nad wyraz popularnej instytucji, firmy Ziaja. Ziaja – Wytrawna Kosmetyka Ziaja to moja ulubiona firma. Niejednokrotnie zaglądam na serwis www.ziaja.com, by spojrzeć co nowego w firmie. Wyroby, jakim zawierzyłam to żel do mycia twarzy, krem do cery tradzikowej, krem do cery naczynkowej oraz mleczko do ciała do skóry z AZS. …

18 listopada, 2014
więcej

Witryna internetowa Cormedica

Nie jeden z nas w swoim istnieniu doświadczył jakiś delikatny uraz fizyczny, lekki lub poważny casus. Poniektórzy, żeby działać w społeczeństwie, wyleczyć się, pożądają sprzętu do rehabilitacji bądź ortopedycznego, a jeszcze inni zupełnie bez niego nie będą mogli bytować. Strona internetowa CORMEDICA Cormedica to witryna – sklep gdzie natrafimy przeróżnego typu sprzęty ortopedyczne, rehabilitacyjne, lecznicze i sportowe. W swej propozycji sklep proponuje: diagnozowanie stóp sprzęt ortopedyczny sprzęt rehabilitacyjny i pomocniczy artykuły przeciwko żylakom i zakrzepom obuwie ortopedyczne dla dorosłych i dzieci(profilaktyka) produkty poprawiające komfort stóp artykuły fitness i korektory lędźwiowe Sklep Cormedica w ramach kontraktu z NFZ wykonuje zobowiązania na …

18 września, 2014
więcej

Doczepiane

Większość ludzi mniema iż długie włosy to pewnego rodzaju z symboli kobiecości, niemniej jednak nie każda dama jest w stanie zapuścić włosy na tyle ile aby pożądała z różnych przyczyn, a doczepianie włosów u cyrulika jest stosunkowo kosztowne i zabieg trzeba co jakiś okres ponawiać co idzie z dalszymi nie niskimi wydatkami. Doczepiane – strona, na jakiej odszukacie prawdziwe doczepiane włosy. Naturalne doczepiane włosy Serwis ma do zaoferowania doczepiane włosy techniką clip in innymi słowy prosto mówiąc na spinki. Zamawiane przez nas włosy są podzielone na parę pasków, jedne są szersze, drugie węższe, w każdym razie jest ich tak duża …

20 września, 2014
więcej