Radca prawny Olsztyn

Jeśli szukasz dobrego, skutecznego i zaufanego adwokata w Olsztynie z indywidualnym i przyjaznym podejściem do Klienta, Kancelaria Prawna Jacek Wit Lewczuk spełni Twoje oczekiwania. Oferuje porady prawne oraz stałą lub doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Strona www radcy prawnego w Olsztynie

Zlokalizowana w centrum Olsztyna Kancelaria Prawna Jacek Wit Lewczuk powstała jako rezultat wieloletniej praktyki prawniczej pana Adwokata, zarówno w zakresie współpracy z podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi. W ramach prowadzonej działalności Kancelaria zapewnia kompleksowe porady i usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, prawa pracy administracyjnego oraz gospodarczego, a także odszkodowań i błędów medycznych. Odpowie na Twoje pytania, sformułuje umowy, pozwy i wnioski, będzie reprezentować Cię  podczas procesu sądowego. Zapewnia wgląd do akt i prowadzonych spraw. Oferuje dogodne formy współpracy.

Pomaga w problemach ze ściąganiem wierzytelności oraz egzekwowaniem długów. Radca prawny Olsztyn działa kompleksowo – składa odpowiednie pisma do dłużnika (przedsądowe dochodzenie niespłaconych należności), doradza w podjęciu odpowiednich działań prawnych, reprezentuje Klienta w postępowaniu egzekucyjnym .

Sporządza i negocjuje umowy, formułuje pozwy i wnioski, opinie prawne i ekspertyzy.Kancelaria Prawna Olsztyn zajmuje się także udzielaniem porad prawnych. Formułuje świadczenia i wnioski związane z dziedziczeniem ustawowym lub testamentowym. Doradza w sporządzaniu testamentów, umów o zrzeczenie się spadku, wydziedziczenia i darowizny.

Prawnik Jacek Wit Lewczuk przeprowadzi za Ciebie wszelkie formalności, wskaże odpowiedni sąd, dołoży starań, abyś osiągnął swój cel. Dostarcza wskazówki prawnej organom gospodarczym jak i klientom indywidualnym w sprawach cywilnych czy rodzinnych. Prowadzi sprawy z obszaru prawa administracyjnego i roszczenia o zadośćuczynienia.

23 października, 2014
Powrót

Komentarze zostały wyłączone.

Dodaj komentarz do tego artykułu

Zobacz także

biura na wynajem ul. Gdańska Łódź

Drukarnia Center to pionierski budynek biurowy z gigantyczną ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go w całości wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w nowoczesny budynek biurowy. Drukarnia Center – biura na wynajem ul. Gdańska Łódź  składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się rozległy parking. Większa część parkingu na otwartej przestrzeni przekazana jest dla aut. Część mniejsza, zadaszona to parking na …

24 maja, 2017
więcej

LILOU

Zapewne zazwyczaj braną pod uwagę kwestią przy doborze daru dla damy jest precjoza. Lilou – strona na której wynajdziecie biżuterie, akcesoria i zbiory dla każdej damy. Serwis internetowy LILOU Na stronoie www Lilou możemy sami stworzyć manelę i bibeloty albo wybrać ot tak z propozycji fabrykanta. Tworząc autorską bransoletę Lilou musimy przebyć przez dwa poziomy. W pierwszym etapie wybieramy w pierwszej kolejności rodzaj bransoletki inaczej czy ma być to sznurek, wstążka, st.tropez, łańcuszek czy może penelope lub monica. Następnie przechodzimy do rodzaju zawieszki, może to być zawieszka srebrzysta,pozłacana, z różowawym pozłoceniem bądź z gadzinowego złota próby 585 po czym charakteryzujemy …

14 września, 2014
więcej

Witryna internetowa Cormedica

Nie jeden z nas w swoim istnieniu doświadczył jakiś delikatny uraz fizyczny, lekki lub poważny casus. Poniektórzy, żeby działać w społeczeństwie, wyleczyć się, pożądają sprzętu do rehabilitacji bądź ortopedycznego, a jeszcze inni zupełnie bez niego nie będą mogli bytować. Strona internetowa CORMEDICA Cormedica to witryna – sklep gdzie natrafimy przeróżnego typu sprzęty ortopedyczne, rehabilitacyjne, lecznicze i sportowe. W swej propozycji sklep proponuje: diagnozowanie stóp sprzęt ortopedyczny sprzęt rehabilitacyjny i pomocniczy artykuły przeciwko żylakom i zakrzepom obuwie ortopedyczne dla dorosłych i dzieci(profilaktyka) produkty poprawiające komfort stóp artykuły fitness i korektory lędźwiowe Sklep Cormedica w ramach kontraktu z NFZ wykonuje zobowiązania na …

18 września, 2014
więcej