Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf

Chciałbym rozpocząć od scharakteryzowania strony, którą spotkałem jakiś okres temu. Jest to strona firmy reklamowej Agraf z siedzibą w Olsztynie. Serwis ma bardzo fascynujące tło, pokazuje dżunglę a w to jest wbudowana maskota firmy a mianowicie samochód Warszawa. Widać, że sprawca włożył w ten projekt dużo pracy, szkoda tylko, że tak udana praca służy jedynie za tło tej witryny. Co do samej strony widać, że została stworzona jakiś czas temu. Czcionka jest bardzo mała i przez to nie wyraźna.

Otwarcie mam ambaras z rozczytaniem informacji, co jest pokaźnym minusem tej witryny. Strona www jest bardzo rozbudowana, powiedziałbym, że to wręcz portal internetowy a nie strona firmy zajmującej się reklamą.

Witryna posiada ponad 3200 podstron w indexie Google oraz Page Rank 4 co coś oznacza. Do tego ciekawym rozwiązaniem jest połączenie HTMLa i flasha. Niektóre animacje na elementach graficznych są ciekawe np. na podstronach Kalendarze czy Newsy. Całościowo rzecz ujmując maskotka firmy auto Warszawa przedstawiana jest w wielorakich okolicznościach, np. pod wodą, w kosmosie itd.Storna łączona jest z Social Media, możemy dzielić się zawartością na Facebooku, Twitterze, Naszej Klasie, Wykopie itd. Rozciągane menu ułatwia bardzo w szybkim odnalezieniu pożądanych nas treści.

Wchodząc na poszczególny dział pojawia się właściwe menu po lewej pozwalające na trywialną nawigację w obrębie danej grupy tematycznej. Strona została wyposażona w szybka wyszukiwarkę, co dodatkowo kwalifikuję na plus. Przy takim gatunku rozbudowanych serwisów jest to wręcz niezbędny element witryny, który pozwala bezzwłocznie odnaleźć atrakcyjne nas materiały. Dostrzegłem, że formularze kontaktowe na tej witrynie nie przeszły próby czasu i zostały ostylowane nietrafnie.

Poruszany element na samym dole dopuszcza na zapoznanie się z najważniejszymi działami, których ofertę obejmuje właśnie ta agencja reklamowa. W ogóle rzecz biorąc witryna jest za wąska projektowana parę lat temu, gdzie nadrzędną rozdzielczością był wymiar 1000 px szerokości. W dobie rozdzielczości HD jest to nieznacznie za mało. Zachęcam do odwiedzin tej witryny, zaznajomienia się z historia i oferta tej agencji reklamowej.

27 lipca, 2014
Powrót

Komentarze zostały wyłączone.

Dodaj komentarz do tego artykułu

Zobacz także

Witryna internetowa domodi.pl

Celem mojego artykułu jest witryna www domodi.pl. Natrafimy tam kolekcję rozmaitej kreacji i dodatków dla kobiet, mężczyzn i dzieci, oraz wszelkiego modelu produktu dla domu. Ciekawym, moim zdaniem wyjściem jest sklep na tej stronie, który koncentruje w jednym miejscu materiały wielu, mniej i bardziej prestiżowych fabrykantów. Klikając w ustalony wyrób, który nas zainteresował zostajemy przekierowani na stronę sklepu sprzedawcy. Dla mnie to nadzwyczaj dobre rozwiązanie, bowiem nie szukam na wielu witrynach i nie marnuję drogocennego czasu. Drugim bajecznym sprytem jest proste znajdowanie tego co mnie konkretnie interesuje. Jeśli chcę np. kupić zieloną szatę to klikam na bocznym panelu w zielony …

8 sierpnia, 2014
więcej

Strona DoktorPc Kraków

Omawiam aktualnie stronę http://www.pogotowiekomputerowe-krakow.pl. Jest to serwis świadczący wszelkie usługi powiązane z usterkami komputerów, laptopów, podzespołów komputerowych, systemów komputerowych. Strona jest nowoczesna, bardzo dobrze napisana treściowo i pod kątem seo, co ma kolosalne istotę w procesie pozycjonowania. Serwis komputerowy Kraków to kompetentny team informatyków, który w prosty sposób odpowie Państwu na najbardziej wysublimowane pytania odnośnie działania komputera oraz oprogramowania. Wspomogą w nabytku nowego sprzętu komputerowego czy też poradzą jak właściwie zintegrować podzespoły aby były zgodne ze starszym sprzętem. Pogotowie komputerowe Kraków oprócz naprawy sprzętu komputerowego zajmuje się także instalacją i reinstalacją systemów komputerowych, diagnostyką podzespołów komputerowych, instalacją urządzeń komputerowych. W …

1 września, 2016
więcej

Strona internetowa Artneo

Zielona kuleczka, serwis internetowy Artneo Olsztyn. Swego czasu agencja reklamowa Artneo odmieniła swoją stronę. Miniona wersja była zakupionym szablonem, co było dość zadziwiającym rozwiązaniem dla agencji, która zajmuje się projektowaniem serwisów www. Aktualna witryna jest autorskim rozwiązaniem. Pierwsze odczucie bardzo pozytywne, piłeczka i jej tekstura jest bardzo należyta oraz po mistrzowsku zaprojektowana. Zabawa w 3d agencji została uwieńczona moim zdaniem kompletnym sukcesem. Strona internetowa na pewno będzie zapamiętana, wiązana z jedną firmą i chyba o to właśnie chodzi. Całość jest bardzo jasna i czytelna. Nie odszukamy tu jak na większości stron internetowych tego typu zakupionych fotografii, lecz motyw zielonej piłeczki …

28 lipca, 2014
więcej