Strona internetowa Artneo

Zielona kuleczka, serwis internetowy Artneo Olsztyn. Swego czasu agencja reklamowa Artneo odmieniła swoją stronę. Miniona wersja była zakupionym szablonem, co było dość zadziwiającym rozwiązaniem dla agencji, która zajmuje się projektowaniem serwisów www. Aktualna witryna jest autorskim rozwiązaniem.

Pierwsze odczucie bardzo pozytywne, piłeczka i jej tekstura jest bardzo należyta oraz po mistrzowsku zaprojektowana. Zabawa w 3d agencji została uwieńczona moim zdaniem kompletnym sukcesem. Strona internetowa na pewno będzie zapamiętana, wiązana z jedną firmą i chyba o to właśnie chodzi. Całość jest bardzo jasna i czytelna. Nie odszukamy tu jak na większości stron internetowych tego typu zakupionych fotografii, lecz motyw zielonej piłeczki pojawia się od góry do dołu strony internetowej.

Od razu wiemy, czym głównie zajmuje się ta agencja reklamowa, a więc:

  • serwisy internetowe;
  • hosting;
  • systemy dedykowane;
  • grafika komputerowa.

Sama witryna zawiera ponad 11 błędów zdaniem W3C, co jest solidnym wynikiem. Jeżeli pożądamy, aby nasza serwis posiadała nowoczesne rozwiązania nie pozbędziemy się błędów. Artneo.pl posiada Page Rank 6 oraz z górą 190 stron w wykazie Google.

Podstrona realizacje agencji zostało zaopatrzone w filtrowanie, co jest fajnym rozwiązaniem, lecz same ikony mógłby być bardziej okazałe. Tak w gruncie rzeczy mało, co mówi ten fragment graficzny na witrynie. Ikony realizacji agencji interaktywnej powinny być większe i dawać ogólne pojęcie o samym przedmiocie realizacji.

Czy artneo.pl to dobra strona?

Moim zdaniem śmiało tak. Widać, że artysta grafik przemyślał cały projekt. Znakomicie nawiązał do logotypu agencji interaktywnej oraz w udany sposób go rozwiną. Dowolny element serwisu internetowego jest zaplanowany, dosadny i składający się na zupełną całość.

Zachęcam wszystkich do odwiedzin tej strony internetowej.

28 lipca, 2014
Powrót

Komentarze zostały wyłączone.

Dodaj komentarz do tego artykułu

Zobacz także

Strona firmy reklamowej Saska

W ostatnim czasie wyszukałem ciekawą serwis studia reklamowego z Olsztyna, której fotka na stronie głównej poprostu mnie rozwaliło. Przedstawiona jest tam buzia uśmiechnietego dziecka z dwoma ząbkami oraz napis „Gadżety daja tyle szczęścia”. Suma spowodowała uśmieszek na mojej twarzy. Perfekcyjny pomysł i fajne rozwiązanie, które eksponuje główny profil tej biura reklamowego. Saska – agencja reklamowa Olsztyn – strona internetowa Witryna wykonana jest w kolorach białych, purpurowych i odcieniach szarości. Całość jest bardzo czytelna i przejrzysta. Prędko można odnaleść daną ofertę, która nas interesuje. Rozwijane menu jest czytelne i nie zmienia swojego miejsca gdy przewijamy stronę www na dół. Umożliwia to …

11 sierpnia, 2014
więcej

Strona www Partland

Machiny budowlane, agrarne czy drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do usterki. Uszkodzona maszyna budownicza bądź rolna to duże szkody dla spółki. Nabycie nowej wiąże się wysokim kosztem, jednak na rynku jest olbrzymi wybór części do maszyn budowlanych, agrarnych, leśnych i drogowych. Zazwyczaj przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno kluczowe zapytanie. Czy zakupić oryginalne czy zastępniki? Te oryginalne są o wiele droższe, dlatego że substytut, z którego zostały zrobione jest najwyższej jakości, a zarazem opłatę powiększa znak towarowy konkretnego producenta. Części zamienne są o wiele tańsze, niemniej …

13 września, 2016
więcej

Sea line

Strona internetowa Sea Line to wielce rozbudowana serwis www zawierająca aż 11 wersji językowych. Wskazuje to o randze działalności tej firmy, której wytwory znane są praktycznie w całej UE. Jeśli chodzi o efekt wzrokowy oraz założenia techniczne zastosowane na witrynie www to widać, że serwis internetowy powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to z przykrością muszę stwierdzić niezbyt zachęcająco i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach zawartość wyświetlana jest na zbitym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to dobitnie za mało. Sea Line – farby jachtowe, szpachlówki epoksydowe Witryna oparta jest na …

19 września, 2014
więcej